Witamy na stronach BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Nieslyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu. W przypadku gdy nie znajdą Paristwo poszukiwanej informacji na stronach niniejszego biuletynu prosimy o kontakt z nami:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących

im. M.Grzegorzewskiej w Radomiu

26-600 Radom, ul. Wernera 6

tel: 48-362-56-34, fax: 48-340-02-46

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W sytuacji, gdy informacja będzie mogła być przekazana niezwłocznie, uzyskają ją Państwo telefonicznie lub na zwrotny adres e-mail, w pozostałych przypadkach prosimy o wypełnienie wniosku o udostępnienie informacji publicznej i przesłanie go na adres Ośrodka.

Zgodnie z art.13 ust.2 ustawy z 6 września 2001 roku o dostępie do infonmacji publicznej udostępnianie informacji na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od dnia ztożenia wniosku. Jeżeli będzie to niemożliwe, zostaną Państwo powiadomieni w tym terminie o powodach opóźnienia w przekazaniu informacji oraz o nowym terminie, nie dłuższymjednak niż 2 miesiące.Ograniczenie dostępu do informacji publicznej ma miejsce jedynie w przypadku informacji niejawnych lub innych tajemnic ustawowo chronionych.

Odmowa udzielenia informacji następuje w formie decyzji administracyjnej.

Joomla templates by Joomlashine