Witamy na stronach BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Nieslyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu. W przypadku gdy nie znajdą Paristwo poszukiwanej informacji na stronach niniejszego biuletynu prosimy o kontakt z nami:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących

im. M.Grzegorzewskiej w Radomiu

26-600 Radom, ul. Wernera 6

tel: 48-362-56-34, fax: 48-340-02-46

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W sytuacji, gdy informacja będzie mogła być przekazana niezwłocznie, uzyskają ją Państwo telefonicznie lub na zwrotny adres e-mail, w pozostałych przypadkach prosimy o wypełnienie wniosku o udostępnienie informacji publicznej i przesłanie go na adres Ośrodka.

Zgodnie z art.13 ust.2 ustawy z 6 września 2001 roku o dostępie do infonmacji publicznej udostępnianie informacji na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od dnia ztożenia wniosku. Jeżeli będzie to niemożliwe, zostaną Państwo powiadomieni w tym terminie o powodach opóźnienia w przekazaniu informacji oraz o nowym terminie, nie dłuższymjednak niż 2 miesiące.Ograniczenie dostępu do informacji publicznej ma miejsce jedynie w przypadku informacji niejawnych lub innych tajemnic ustawowo chronionych.

Odmowa udzielenia informacji następuje w formie decyzji administracyjnej.

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)  informuję, że:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu  chroni Twoje dane osobowe i chroni twoje prawa. Kiedy załatwiasz sprawę w naszym Ośrodku podajesz nam swoje  dane osobowe. Ich administratorem jest Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu – Pan Rafał Bator

Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów, zawartej z Tobą umowy lub Twojej zgody. Zbieramy tylko takie dane osobowe, które są konieczne, żeby załatwić twoją sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy prawa.  Dbamy o bezpieczeństwo twoich Danych.

Poinformujemy Cię o sytuacji, która mogłaby naruszyć twoje prawa. Szybko się zajmiemy i wyciągniemy odpowiednie wnioski, aby lepiej chronić twoje dane. Jeżeli uznasz, że działania nasze są nie wystarczające masz prawo, złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o ochronie danych możesz skontaktować się z inspektorem danych osobowych:

MARIA MAZUREK

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jeśli twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie zgody możesz ją w każdej chwili wycofać.

Joomla templates by Joomlashine