Strona podmiotowa BlP SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Radomiu to ujednolicony system udostępniania informacji publicznej w internecie.

Informacje publiczne zawarte w BlP są udostępniane odwiedzającym stronę przez calą dobę bez przerwy. Strona jest tworzona zgodnie z następującycmi aktami prawnymi:

  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. Nr 112.1198)
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej

Strona główna BlP SOSW dla Dzieci Niesłyszących składa się z kilku podstawowych elementów:

  1. Menu górnego zawierającego odsyłacze do informacji ogólnych: strony głównej (zawierającej informacje podstawowe), strony BlP, strony www Ośrodka.
  2. Menu nawigacji (poniżej Menu górnego) wskazującego użytkownikowi aktualną pozycję na stronie.
  3. Menu głównego (po lewej strnie witryny) zawierającego odsyłacze do najważniejszych części strony - udstępnianej informacji publicznej.
  4. Właściwej treści strony zamieszcznej w środkowej części dokumentu. W tym miejscu będą pokazywać się dane zależne od wybranej pozycji menu.
  5. Menu prawego (po prawej, górnej stronie witryny). Znajduje się tu Wyszukiwarka.

Przeglądanie informacji

Po lewej stronie witryny BlP znajduje się menu przedmiotowe, czyli wykaz grup tematycznych informacji udostępnianych w BlP. Dostęp do poszczególnych informacji odbywa się poprzez kliknięcie w daną pozycję menu.

Wyszukiwanie informacji

W prawym gómym rogu strony dostępna jest wyszukiwarka. Po wybraniu konkretnej kategorii informacji i wprowadzeniu slowa kluczowego w pole wyszukiwanie możliwe jest szybkie odnalezienie wybranych treści.

Informacje, które nie są udostępnione w BlP

Informacja publiczna nie zamieszczona na podmiotowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej może być udostępniona na wniosek, zgodnie z przepisami.

Wypełniony wniosek należy przesłać:

Na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
lub listownie na adres:

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących
26·600 Radom, ul. Wemera 6

Informacje przekazuje się w sposób i w formie zgodnych z wnioskiem.

Problemy

W razie napotkania problemów lub błędów podczas przeglądania stron Biuletynu prosimy o kontakt z jego administratorem.
Stronę z danymi kontaktowymi można znaleźć po wybraniu z menu opcji Redakcja biuletynu.

Joomla templates by Joomlashine